Dobiegł końca kolejny Oxegen festiwal w Irlandii. Wśród gwiazd występujących na festiwalu można było posłuchać: Blur, Snow Patrol, Kings of Leon, The Killers i wiele innych. Koncerty odbywały się na sześciu scenach muzycznych: Main Stage, The O2 Stage,Heineken Green Spheres, Red Bull Music Academy, Oxegen Dance Arena, Bacardi B-live Arena. Cała impreza trwała trzy dni od 10 do 12 lipca. Bilety można było nabyć w cenie 99,50eu na jeden dzień i 244,50 na trzy dni.

Zdjęcia znajdujące się poniżej zostały wykonane dzień po zakończeniu festiwalu w mieście Naas, oddalonego o ok. 10 km od Punchestown (miejsca imprezy).
Na fotografiach starałem się pokazać jak wyglądały ulice Nass, skąd odjeżdżały autobusy z uczestnikami imprezy. Materiał nie jest zbyt obszerny, ale mam nadzieje, że choć w małym stopniu ukazuje klimat panujący po Oxegenie.

Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć, że po festiwalu na terenie imprezy uczestnicy zostawili wiele par obuwia (kaloszy:)), namiotów, i śpiworów. Wszystkie te przedmioty zostały zebrane przez organizację Scouting Ireland i oddane bezdomnym zamieszkującym ulice Dublina. Moim zdaniem bardzo ciekawa inicjatywa, która zasługuje na uznanie i branie przykładu w Polsce!
Name:

Komentarze: